Značka SKIL

Společnost » Značka SKIL

Společnost Skil Corporation byla založena v roce 1924 v Chicagu /USA/, kdy uvedla svůj vynález okružní pily zvané Skilsaw.  Neustálý vývoj, výroba a úspěšný prodej profesionálního nářadí až do dnešních dnů. Během tohoto devadesátiletého období přišla s řadou významných inovací. Kromě okružní pily nabídla značka Skil světu inovace jako  pneumatické vrtací kladivo, spínač s plynulou regulací rychlosti a další vynálezy, které nejenom řemeslníkům usnadňují práci.


Naše znalosti využíváme k dalšímu vývoji profesionálního elektrického nářádí Skil Masters. Toto nářadí vychází vstříc potřebám řemeslníků, kteří pracují na různorodých stavebních, renovačních či instalačních projektech v oblasti bytové i průmyslové výstavby.

 

Skil Masters: Pro nářadí  Pro uživatelé!
Skil Masters je profesionální nářadí pro profesionální uživatele! Je vyrobeno na základě více než pětaosmdesátiletých zkušeností s vývojem a konstrukcí nářadí pro různé práce. Zkušenosti, které sahají až k vynálezu okružní pily.

Během tohoto období jsme zjistili, co funguje a co ne. To dokazuje řada nezávislých testů a recenzí, v nichž nejenom Skil Masters získává nejvyšší ocenění, jako například "‘Nejlepší koupě", Reddot design award, "Nejlepší volba"  nebo  "Velmi doporučujeme" a "Dobrý - velmi dobrý". Tato ocenění potvrzují nejenom vysokou kvalitu výrobků SKIL.